1997’de yazılmaya başlanan bir başarı öyküsü; Kendi imalatı ve bunun yanında temsil ettiği uluslararası firmaların ürünlerini deneyimli kadrosuyla Medikal sektörüne hizmet vermektedir.

MOSLAB MEDİKAL OLUŞUM SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ; TS EN ve ISO 9001 : 2008 - ISO 13485 : 2016 belgeleriyle kalite anlayışını kanıtlamış firmadır.

MOSLAB; olarak hedeflerimiz “Kalitenin sürekliliğini sağlamak” ve “Müşteri ilişkilerine değer vermektir.”

Müşteri memnuniyetini her zaman kendisi için hedef edinen MOSLAB yaptığı tüm işlerde garanti vererek, bundan sonraki faaliyet hayatında da edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler vermeye devam edecektir

KALİTE POLİTİKAMIZ

MOSLAB olarak amacımız; ulusal, uluslararası standartları ve yasal mevzuatları dikkate alarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve gelecekteki beklentilerine uygun ürün ve hizmeti DÜNYA’NIN her bölgesine en hızlı ve kaliteli bir şekilde sunmaktır.

Firmamız bu amacına, sunduğu hizmet ve kurduğu sistemde sürekli iyileşme ve gelişme felsefesini benimsemesi ve “Müşteri-Çalışan-Menfaattar” memnuniyetini sağlaması ile ulaşacağının bilincindedir.

MOSLAB; hizmet verdiği sağlık sektöründeki rekabet gücünü artırarak topluma, çevreye ve ülke ekonomisine faydalı olmayı, faaliyet konusunda ülkemizi yurtdışına bağımlılıktan kurtarmayı, işçi sağlığı ve iş güvenliğini ön planda tutarak üretim yapmayı, kalite politikasını sürekli değerlendirmeyi ve güncellemeyi kendisine ilke edinmiş bir firmadır.

Menü